Yeni Turgutlu Gazetesi

GEDİZLİ, ANKARA'DAN MÜJDELERLE DÖNDÜ

GEDİZLİ, ANKARA'DAN MÜJDELERLE DÖNDÜ
11 views
02 Aralık 2015 - 12:10

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Av.Mürşit Gedizli, Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretler ile Turgutlu’ya müjdeli haberlerle döndü.
AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Doç.Dr.Selçuk Özdağ’a hayırlısı olsun ziyaretinde bulunan ve yeni görevinde başarılar dileyen Gedizli, Selçuk Özdağ’dan İnşaatı devam eden Turgutlu Dereköy Kuran Kursu için ödenek, tefrişat ihalesi yapılamadığı için eğitim öğretim’e başlayamayan Kız Teknik Lisesinin ihalesinin yapılarak faaliyete geçmesini ve Avşar mahallesine araç alt geçidi yapımı için destek istedi.
Genel Başkan Yardımcısı Özdağ’dan Dereköy Kuran Kursu için ödenek, Kız Teknik Lisesi tefrişat ihalesinin biran önce yapılacağına dair söz aldıklarını, Avşar mahallesine ise araç alt geçidi yapılması için çalışma başlatılacağını söyleyen Gedizli;”Biz şehrimizi seviyoruz. Bu şehir ve bu şehir de yaşayan vatandaşlarımız için ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya çalılıyoruz. Sayın Genel Başkan Yardımcımız ve Manisa Milletvekilimiz Doç.Dr.Selçuk Özdağ’dan gerekli destek ve sözleri aldık. İnşallah en kısa sürede bu çalışmaları tamamlamış, bu yerleri faaliyete geçirmiş olacağız”dedi.
Gedizli ayrıca;”Turgutlu Adliyesinin fiziki şartları artık yetersiz. Bu yüzden Ek Hizmet binası ve Turgutlu Cezaevinin de çok eski olduğu için yenisinin yapılması gerektiğini ilettik. İnanıyorum ki bu sorunlar da en kısa sürede çözülecektir”şeklinde konuştu..
 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.