Yeni Turgutlu Gazetesi

KOCATÜRK OKULLARI ASUMAN DABAK İLE YILDIZLARINI ARIYOR

KOCATÜRK OKULLARI ASUMAN DABAK İLE YILDIZLARINI ARIYOR
Avatar
Sertaç Akkul( sertacakkul@hotmail.com )
366 views
02 Ekim 2019 - 9:42

Kocatürk Okulları akademik başarının yanı sıra, sportif ve kültürel alanlarda yaptıkları çalışmalarla özel okulların önde gelen isimlerinden olmaya devam ediyor.

Kocatürk Okulları, Usta oyuncu ve seslendirme sanatçısı Asuman Dabak ile ortak çalışma içerisine girerek Asuman Dabak Oyunculuk Okulunu İzmir ve Manisa halkı ile buluşturdular. Geçtiğimiz hafta yaptıkları oyuncu seçmeleriyle bölgede rekor kırarak yüzlerce oyuncu adayı çocuk ve yetişkine ev sahipliği yaptılar. Geç saatlere kadar süren seçmeler sırasında Asuman Dabak, Benimle Söyle Şarkı Yarışması jüri üyelerinden Opera Twins Sinem Balık ve diğer jüri üyeleriyle adaylara heyecanlı anlar yaşattılar. Kocatürk Okulları farkıyla sanatla buluşacak olan oyuncu adayları bir eğitim öğretim yılı boyunca usta oyuncu ve ekibinden ayrıcalıklı eğitim alacaklar.

Kocatürk Okulları Kurucusu Mustafa Kocatürk “ Ege Bölgesinin en büyük zincir okulu olan Kocatürk Okulları öğrencilerine, velilerine, öğretmenlerine ve bölge halkına sağladığı ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile şimdide sahnelerde 1 numara olmaya geliyor. Asuman Dabak ve değerli ekibinin okullarımıza sağladığı kültürel zenginlik adına memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.