Yeni Turgutlu Gazetesi

TUTSO’dan “VERİM ARTIRMA VE MALİYET DÜŞÜRME ” VE ENDÜSTRİ 4.0 KONULU EĞİTİM…

TUTSO’dan “VERİM ARTIRMA VE MALİYET DÜŞÜRME ” VE ENDÜSTRİ 4.0 KONULU EĞİTİM…
Avatar
Sertaç Akkul( sertacakkul@hotmail.com )
149 views
02 Kasım 2019 - 13:25

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası “Verim Artırma ve Maliyet Düşürme ve Endüstri 4.0 Konulu Eğitim” vereceklerini açıkladı. TUTSO’dan yapılan açıklamada

“Sayın Üyemiz;
Özellikle ihracatçı üyelerimizin rekabetçiliklerinin geliştirebilmesi amacıyla Akcan Yönetim Danışmanlığı Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. tarafından verilecek olan “Verim Artırma ve Maliyet Düşürme” Konusunda Pratik Öneriler ve Endüstri 4.0 konulu eğitim 06.11.2019 Çarşamba günü saat 15:00-17:00 saatleri arasında Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenecektir. Katılımınızı önemle rica ederiz.
Sunumda bahsedilecek konular özetle; Yönetim Ar-Ge’si, hedeflerin gerçekleştirilmesine yönelik tüyolar, kaynakların yönetiminde etkinlik için pratik ipuçları, personel verimini artırmada etkili yöntemler, altın değerinde sorular ve tüyolar, stratejik yönetim, rekabetçi olabilmek için öneriler, sorunların kök nedeninin tespiti, operasyonel maliyetlerde iyileştirme yolları, uygulanmakta olan ve yeni çıkan teşvikler konularının yanısıra Akcan Yönetim Danışmanlığı’nın çözüm ortağı olan Arden Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti. yetkilileri tarafından içinde bulunulan dönemde verimliliğin daha da artırılması için odaklanılması gereken “Sanayinin Dijitalleşmesi ve Endüstri 4.0” konularıdır.” denildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.