Yeni Turgutlu Gazetesi

Ak Parti Turgutlu İlçe Başkanı SERKAN BAŞ’ın bayram mesajı

Ak Parti Turgutlu İlçe Başkanı SERKAN BAŞ’ın bayram mesajı
Avatar
Sertaç Akkul( sertacakkul@hotmail.com )
99 views
23 Mayıs 2020 - 21:44

İslam dininde ve Türk toplumunda ayrı bir anlamı ve önemi olan Ramazan Bayramı, kardeşlik ve dostluk duygularımızı daha da güçlendirmek, milletçe sahip olduğumuz sevgi, saygı ve dayanışma gibi duyguları, ülkemizin ve milletimizin tüm fertlerine karşı da ortaya koyabilmemiz için güzel bir fırsattır.
Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde sıkıntıda olan tüm insanlık ve İslam alemi için dua edip, hayatını kaybedenler için rahmet diliyorum.
Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını dolayısıyla alınan sokağa çıkma kısıtlaması kararına tüm milletimizin uyacağından hiç şüphe duymuyorum. Bugüne kadar fedakar kamu ve özel sektör çalışanlarımızın gayretleri, halkımızın da belirtilen kurallara uyması neticesinde inşallah önümüzdeki günlerde hayatımız normalleşecektir. Korona virüs salgınının sona ermesi ve hastalarımızın şifa bulması en büyük arzumuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa, başta ‘sağlık’ olmak üzere barış, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum. İslam aleminin, mübarek Ramazan Bayramı’nı gönülden kutluyorum”

Ak Parti Turgutlu İlçe Başkanı SERKAN BAŞ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.