Yeni Turgutlu Gazetesi

YENİ GİRİŞİMCİ ESNAFIMIZA VE SANAYİCİMİZE BÜYÜK DESTEK…

YENİ GİRİŞİMCİ ESNAFIMIZA VE SANAYİCİMİZE BÜYÜK DESTEK…
Sertaç Akkul( sertacakkul@hotmail.com )
23 Ekim 2020 - 12:56

 Turgutlu Lokantacılar Esnaf Odası Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek KOSGEB temsilciliğini aldı.  Konu ile ilgili bir basın açıklaması yapan Turgutlu Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet  AKKOYUN;               

“Turgutlu Lokantacılar Esnaf odası olarak bir ilke imza atmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.

                         Güzel kasabamıza büyük bir hizmet kolaylığı  Turgutlu Lokantacılar Esnaf odası olarak KOSGEB Temsilciliğini odamız bünyesine uzun uğraş ve çabalarımız sonucunda açmış bulunmaktayız.

                         İki yıldan beri devam edegelen girişimlerimiz ve mücadelemiz nihayet esnafımıza ve sanayicimize  güzel bir hizmet olarak sonuçlanmıştır. Hepimize hayırlı olsun.

                       Hiçbir meslek dalını ayırt etmeden vergi kaydını ve işyerini açmadan önce odamıza gelip KOSGEB  destek ve hibelerden yararlanmanız için biz  destek veriyoruz

                        Amacımız sadece daha fazla sayıda girişimci esnafımızı devletin hibe ve desteklerinden faydalandırmaktır. Bunun için sadece yapılması gereken ilk işlem yeni bir işyeri açmayı düşünen girişimci arkadaşlarımızın odamıza uğrayarak bizim rehberliğimizden faydalanmalıdır. Bu konuda her türlü bilgi alışverişi yapılacak olan resmi işlemler hibe ve destekler vb. konularda en hızlı ve en kolay yollardan sonuca ulaşabilmeniz için odamızın her zaman yeni girişimci esnaflarımızın ve sanayicimizin yanında  ve hizmetinde olduğunu bilmenizi isterim” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.